Rośnie liczba Twoich wydatków, a pieniędzy na koncie jest coraz mniej? Problemy finansowe dotykają również te osoby, które bardzo dbają o swoje finanse. Trudno przewidzieć moment w którym ciężko będzie poradzić sobie bez dodatkowego wsparcia finansowego. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz skorzystać z pomocy m.in. swoich najbliższych, jedynym rozwiązaniem, które zapewnia szybki dostęp do gotówki jest kredyt gotówkowy. Pamiętaj, że decydując się na zadłużenie musisz zwracać uwagę na całkowity koszt kredytu. Pomoże Ci to wybrać najkorzystniejszą ofertę, szczególnie teraz, gdy konkurencyjność usług jest tak duża. Nie martw się wysokimi kosztami, niskie stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego zapewniają rekordowo niskie odsetki.

Najlepsze kredyty gotówkowe miesiąca

Remont w mieszkaniu, naprawa samochodu, kupno nowego sprzętu elektronicznego, a może świetna okazja na wykupienie zagranicznych wakacji na całej rodziny? Każda potrzeba może zostać sfinansowana z pomocą pożyczki na dowolny cel. Jednak co zrobić by w trakcie spłaty nie odczuwać wysokich rat związanych z zobowiązaniem? Decydując się na zawarcie umowy kredytowej zwracaj uwagę na wszystkie warunki związane z kosztami jakie poniesiesz. Możesz zaoszczędzić swój czas dzięki porównaniu pożyczek na naszej stronie. Zachęcamy też do przeczytania o trzech najkorzystniejszych kredytach dostępnych w tym miesiącu.

  • Wypożyczka

Eurobank przyciąga Klientów którzy szukają niewielkiego zadłużenia na drobne wydatki. To doskonała alternatywa dla pożyczek pozabankowych. Maksymalna kwota pożyczki to 15 000 złotych, a niskie opłaty przewidziane przez pierwszy rok spłaty pozwalają na znaczne oszczędności. Aby jednak wykorzystać w pełni tą promocyjną ofertę należy pamiętać o ograniczeniu pod względem wysokości Wypożyczki i krótkim okresie spłaty.

  • Kredyt gotówkowy

BGŻ BNP Paribas nieustannie zajmuje bardzo wysokie miejsce wśród kredytów na dowolny cel. To produkt, który mimo bardzo niskiego oprocentowania i minimalnej prowizji pozostaje bardzo elastyczny. Maksymalna kwota o jaką może ubiegać się Klient to aż 150 000 złotych, kredytobiorca może rozłożyć spłatę nawet na 84 miesiące. To oferta, która skierowana jest zarówno do osób, które poszukują niewielkiego zobowiązania jak i starają się pokryć większe wydatki.

  • Kredyt na miarę

Raiffeisen Polbank podobnie jak BGŻ BNP Paribas pozwala na wnioskowanie nawet o 150 000 złotych i zapewnia rozłożenie spłaty kredytu na 84 miesiące. Kredyt na miarę nie wymaga ubezpieczenia i jest dostępny w ofercie zarówno dla stałych jak i nowych usługobiorców banku. Oferta posiada atrakcyjne oprocentowanie nominalne jednak kredytobiorca musi liczyć się z wysoką prowizją, stanowiącą aż 15% udzielonej pożyczki.

Taniej niż myślisz

Podpisanie umowy kredytowej wcale nie musi być odczuwalne dla Twojego portfela. Odpowiednio dobrane zobowiązanie będzie dla Ciebie wygodne w spłacie, a przede wszystkim będzie w stanie pomóc Ci w kryzysowej sytuacji, lub po prostu spełnić odkładane w czasie marzenia. Pamiętaj, że wypełniając internetowy wniosek nie zobowiązujesz się do skorzystania z oferty ale możesz w ten sposób zdobyć o niej więcej informacji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.