Długi weekend spędzony na wyjeździe rodzinnym? A może kupno nowych mebli ogrodowych, naprawa samochodu czy remont w mieszkaniu? Wiosną chętniej sięgamy po gotówkę i niemal zawsze mamy okazję do tego, by wydać więcej niż rzeczywiście posiadamy. Nie musisz rezygnować z części swoich planów, wystarczy, że wybierzesz tani kredyt gotówkowy i zapewnisz sobie gotówkę, której tak bardzo potrzebujesz. Narzędzia finansowe takie jak ranking kredytów gotówkowych, a także kalkulator kredytowy są w stanie znacznie ułatwić Ci wybór odpowiedniej usługi i wskazać, które z dostępnych ofert są atrakcyjne pod względem opłat. Nie musisz martwić się wysokimi ratami i problemami ze spłatą zobowiązania, korzystając z naszej pomocy, szybko przekonasz się, że wiele dostępnych ofert wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów banków i zapewnia dobre warunki umowy.

Tego warto się dowiedzieć

Przed wybraniem zadłużenia zastanów się czego oczekujesz od usługi. To świetny moment na poznanie warunków kredytowych i porównanie ich z własnymi preferencjami. Na czym musisz się skupić, by poznać wartościowe informacje o zadłużeniu? Aby obniżyć koszt kredytu, zamiast skupiać się na oprocentowaniu nominalnym, korzystniej będzie porównywać oferty pod względem RRSO. Rzeczywisty koszt kredytu to nie tylko oprocentowanie, ale przede wszystkim liczne opłaty okołokredytowe. Zdając sobie z tego sprawę, unikniesz zaskoczenia, gdy bank przedstawi Ci wyliczenia dotyczące harmonogramu i wysokości miesięcznych rat.

Sprawdź maksymalny koszt kredytu, szczególnie jeśli szukasz oferty o wysokiej wartości lub interesują Cię promocyjne usługi. Bardzo często kredyty gotówkowe, objęte promocją, posiadają ograniczenia względem maksymalnej wartości pożyczki. Trzeba mieć to na uwadze i sprawdzać dokładnie warunki proponowane przez bank. Równie ważny jest okres kredytowania, który odpowiednio dobrany, może zwiększyć Twoją zdolność kredytową, a także zminimalizować miesięczne opłaty.

BGŻ BNP Paribas – Lider rankingu kredytów gotówkowych

Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas gwarantuje rzeczywistą roczną stopę oprocentowania o wysokości zaledwie 9,36%. Oprocentowanie nominalne dla tego zobowiązania to 6,99%, podczas gdy prowizja pobierana przez bank to 3,90%.

Maksymalna kwota kredytu zależy indywidualnie od zdolności kreydtowej każdego Klienta chcącego podpisać umowę kredytową. Bank wyznacza jednak najwyższą wartość udzielanego kredytu na kwotę o wysokości aż 150 000,00 złotych. Okres spłaty, na jaki indywidualny kredytobiorca może rozłożyć spłatę, wynosi 84 miesiące. Decydując się na większą ilość rat, możliwe jest obniżenie ich miesięcznych kosztów.

Oferta skierowana jest zarówno do stałych Klientów BGŻ BNP Paribas, jak i osób, które wcześniej nie korzystały z usług tej instytucji. Bank wymaga od kredytobiorcy zaświadczenia o stałych zarobkach, a także wysokości dochodów.

Plusem dla kredytobiorców, którzy zdecydują się na polecany przez nas kredyt gotówkowy, jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, a także opcja spłacenia kredytu przed terminem, bez dodatkowych opłat.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.