Kredyt gotówkowy 4 000 złotych na okres 24 miesięcy.

Kredyty dwuletnie zazwyczaj są kredytami gotówkowymi na niewielkie kwoty. Taki też będzie kredyt jakiemu się dokładniej przyjrzymy. Będzie to zobowiązanie w wysokości 4 000 złotych z okresem spłaty równym 24 miesiące - zobacz pozostałe oferty na NiskaRata.org. Co ważne sprawdzimy pożyczkę przez internet jaką oferuje Eurobank. Pożyczki internetowe są dosyć wygodnym rozwiązaniem, gdyż można je otrzymać szybko i bez wychodzenia z domu. Zazwyczaj jednak maksymalna kwota jaką można w ten sposób pożyczyć nie jest wysoka i kredyt sprawdzi się tylko dla osób, które właśnie takich niewielkich kredytów potrzebują.

Pożyczka przez Internet w Eurobanku.

Pożyczka przez Internet jaka oferuje Eurobank jest ofertą promocyjną. Pieniądze są dostępne na dowolnie wybrany przez kredytobiorcę cel. Zadłużenie nie jest w żaden sposób oprocentowane jeżeli skorzystamy z promocji. Natomiast prowizja dla banku jest dosyć wysoka, przez co koszt kredytu i tak nie należy do małych. Co do okresu kredytowania wynosi on tutaj od 6 miesięcy do maksymalnie 60 miesięcy. Kwota 4 000 złotych jest kwotą maksymalną jaką można pożyczyć przez internet w Eurobanku. Zgoda kredytowa wydawana jest jedynie na podstawie osobiście napisanego oświadczenia o dochodach i potwierdzenie tożsamości. Pożyczka przez internet dostępna jest również w banku stacjonarnym. Pieniądze bardzo szybko trafiają na konto pożyczkobiorcy. Jest to zobowiązanie idealne dla osób, które potrzebują szybko niewielkiej kwoty pieniędzy.

Sprawdźmy jak w liczbach będzie wyglądał nasz kredyt gotówkowy na kwotę 4 000 złotych z okresem spłaty równym 24 miesiące. Bank zaproponuje nam oprocentowanie nominalne w wysokości 9,99% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu nie jest mała, bo stanowi aż 11,60% jego kwoty. Wskaźnik RRSO utrzyma się na poziomie 23,41% w skali roku. Każda z 24 rat będzie po około 206 złotych. Jak łatwo wyliczyć kredytobiorca poniesie koszt całkowity w wysokości 944 złotych, z czego tytułem spłacanych odsetek wpłaci do banku kwotę 480 złotych. Jak widać kredyt jest dosyć drogim rozwiązaniem. Pożyczamy 4 000 złotych, a spłacamy prawie 5 000 złotych. Przy tak niskiej kwocie koszt kredytu jest dosyć wysoki. W ofercie nie ma możliwości skorzystania z wakacji kredytowych, ani też nie ma możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania.